Dlaczego kobiety wybierają biustonosze półusztywniane?

Na rynku istnieje całe mnóstwo modeli biustonoszy – od modnych bardotek, poprzez staniki optycznie powiększające biust, aż po wygodne i nieuciskające piersi biustonosze bezfiszbinowe. Alternatywą dla wymienionych rodzajów są biustonosze półusztywniane.

Połączenie wygody i elegancji
Miłośniczki biustonoszy półusztywnianych (https://www.gorteks.com.pl/product-pol-853-Scarlet-B3-biustonosz-polusztywniany.html) cenią je przede wszystkim za to, że stanowią eleganckie połączenie estetyki i komfortu. Dzięki zastosowanemu od dołu usztywnieniu oraz drutom optymalnie podtrzymują i uwydatniają biust. Ich góra natomiast nie posiada usztywnienia, ale posiada za to ładne wykończenie – z reguły jest to koronka lub haft. Co więcej grubość ramiączek dostosowana jest do wielkości miseczki, co pozwala na komfort użytkowania. Biustonosz półusztywniany nadaje się więc do wygodnego noszenia na co dzień, jak również na wyjątkowe okazje.

Jak wybrać odpowiedni stanik?
Na komfort użytkowania biustonosza bezpośrednio wpływa to, czy jego miseczka jest odpowiednio dobrana do rozmiaru biustu. Przed zakupem warto więc zmierzyć jego obwód w najszerszym miejscu (koniecznie bez stanika!). Należy pamiętać, że dokonując pomiaru pomija się brodawki – odstające sutki mogą spowodować błędny wynik, co zaowocuje kupnem stanika o zbyt dużym rozmiarze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Staniki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.