Brafiterka a zły rozmiar biustonosza

Ciągle większa część kobiet nosi zły rozmiar biustonosza. Może to mieć niekorzystny wpływ na zdrowie w przyszłości. Dlatego warto wybrać się do profesjonalisty – brafitterki, która dobierze nam odpowiedni stanik.

Kim jest brafitterka?

Brafitterka zajmuje się prawidłowym dopasowaniem biustonosza do rozmiaru i sylwetki kobiety. Dobrze dobrany rozmiar biustonosza sprawia, że piersi prezentują się dużo lepiej. Odpowiednie dobranie stanika jest możliwe dopiero po dokładnym i prawidłowym zmierzeniu obwodu i miseczki piersi. A w tym pomorze nam brafitterka, która również podpowie w jakich modelach biustonoszy będziemy się prezentować najlepiej.

Skutki źle dobranego stanika

Źle dobrany stanik podkreśla wszystkie mankamenty naszej figury. Nawet jeżeli nosimy rozmiar 34/36 to zły biustonosz może sprawić, że będziemy wyglądać na kilka kilogramów więcej. Bluzka nie wygląda estetycznie jeżeli coś się z niej „wylewa”. Jeżeli nosimy zły rozmiar stanika to w przyszłości możemy mieć poważne problemy ze zdrowiem. „Kupowanie stanika o małym obwodzie powoduje ucisk na przeponę, problemy z oddychaniem i trawieniem. Za duża miska sprawia natomiast, że kobiety muszą maksymalnie skracać ramiączka, co skutkuje ściągnięcie ramion i zgarbienie. Taka pozycja niekorzystnie wpływa na kręgosłup i może powodować wady postawy”. Dlatego warto dokładnie poznać swoje wymiary i dopiero wtedy kupić odpowiedni stanik.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.